Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Aphouse Nieruchomości

Masarska 8/49 Kraków

Mapa

biuro czynne: otwarte dzisiaj od 10:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, wynajem

www.aphouse.pl

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Marek Cygal
  • Izabela Rekiel
  • Konstancja Biewald
  • +3

O nas

Aphouse Nieruchomości to krakowska agencja nieruchomości specjalizująca się w usługach z zakresu pośrednictwa, zarządzania, doradztwa inwestycyjnego oraz projektowania i aranżacji wnętrz.

Podstawą naszej działalności jest połączenie odpowiednich kwalifikacji i wieloletniego doświadczenia licencjonowanych pośredników oraz zarządców z najnowszymi światowymi trendami obowiązującymi w branży nieruchomości.

Obsługując lokalny rynek mieszkaniowy i komercyjny dążymy do tego, aby spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów, zarówno indywidualnych, jak i instytucjonalnych, krajowych i zagranicznych.

W naszej ofercie znajdują się domy oraz lokale mieszkalne i komercyjne o wysokim standardzie, przeznaczone zarówno na sprzedaż, jak i wynajem. Skontaktuj się a nami i przedstaw nam swoje oczekiwania, a dołożymy wszelkich starań, aby je spełnić. Bo dla nas skutecznie znaczy z pełnym zadowoleniem klienta

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

47

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Aphouse Nieruchomości

Filtruj

1 360 000 zł78 m² 17 435,90 zł/m²

Izabela Myśliwiec

Izabela Myśliwiec

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dwustronne mieszkanie Z 2 oddzielnymi pokojami I oddzielną kuchnią Z balkonem W kamienicy Z windą. Ulica karmelicka, w pobliżu...

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł44,30 m² 12 302,48 zł/m²

Marek Cygal

Marek Cygal

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie - oś. Kalinowe, nowa huta, kraków Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej zielonych...

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

Marek Cygal

Marek Cygal

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe,2 pokojowe mieszkanie przy ul Janickiego Z przyjemnością oferujemy 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m2,...

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł73 m² 13 561,64 zł/m²

Izabela Myśliwiec

Izabela Myśliwiec

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Okazja inwestycyjna! nieruchomość Z potencjałem inwestycyjnym - 3 pokojowe mieszkanie Z 2 łazienkami, 2 ogródkami I 2 komórkami...

Szczegóły ogłoszenia

350 zł13 m² 26,92 zł/m²

Izabela Myśliwiec

Izabela Myśliwiec

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Miejsce postojowe W garażu podziemnym budynku, ul. Ślusarska 5, zabłocie. Dostępne od zaraz cena Czynsz najmu 350 zł / miesiąc. Kaucja: 350 zł....

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

Izabela Myśliwiec

Izabela Myśliwiec

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne nowocześnie urządzone 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem W prestiżowej inwestycji przy ul. Masarskiej tuż obok galerii kazimierz,...

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł73,50 m² 16 326,53 zł/m²

Izabela Myśliwiec

Izabela Myśliwiec

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Komfortowe mieszkanie 3/4 pokojowe dla rodziny lub pary | 2 łazienki | duży taras | parking I komórka. UL. Wizjonerów, bronowice małe. Na sprzedaż...

Szczegóły ogłoszenia

62,86 zł/m²700 m² 44 000 zł

Katarzyna Łacheta

Katarzyna Łacheta

 

Przeznaczenie lokalu:gastronomiczne

 

Liczba pomieszczeń:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia lokal na kazimierzu O powierzchni 600 M2 Z odstępnym Z ogródkiem Lokal przestronny składający się z kilku sal...

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

Izabela Rekiel

Izabela Rekiel

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia luksusowy apartament 3-pokojowy ul. Masarska opis apartamentu: ten nowoczesny i funkcjonalny apartament znajduje się na 1. piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł35 m² 82,86 zł/m²

Izabela Myśliwiec

Izabela Myśliwiec

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oryginalnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie Z balkonem W nowoczesnej inwestycji przy ul. Dąbrowskiego. Tuż obok plac bohaterów getta...

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł110 m² 71,82 zł/m²

Izabela Myśliwiec

Izabela Myśliwiec

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowy klimatyzowany 4 pokojowy apartament Z 2 łazienkami I parkingiem W luksusowej rezydencji pod złotym globem, stary kleparz, 5 minut...

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

Izabela Myśliwiec

Izabela Myśliwiec

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie typu studio Z 2 ogródkami I komórką lokatorską, blisko centrum miasta W kameralnym budynku, ul. Śliwkowa, dzielnica czyżyny,...

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł45 m² 84,44 zł/m²

Izabela Myśliwiec

Izabela Myśliwiec

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowy apartament Z balkonem I parkingiem, ul. Dąbska W dzielnicy grzegórzki wieczysta, nieopodal tauron arena I park lotników....

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł78 m² 51,28 zł/m²

Izabela Myśliwiec

Izabela Myśliwiec

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie Z 2 oddzielnymi pokojami I oddzielną kuchnią Z balkonem W kamienicy Z windą. Ulica karmelicka,...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 330 zł38,71 m² 23 000 zł/m²

Marek Cygal

Marek Cygal

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 2-pokojowe mieszkanie przy w okolicy nowego Kleparza w Krakowie Gotowe do obioru! Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

450 zł12 m² 37,50 zł/m²

Konstancja Biewald

Konstancja Biewald

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Do wynajęcia miejsce postojowe w garażu podziemnym w budynku przy ul. Kasztelańskiej 26, salwator. Dostępne od zaraz. Cena wraz z opłatami...

Szczegóły ogłoszenia

46,67 zł/m²150 m² 7 000 zł

Katarzyna Łacheta

Katarzyna Łacheta

 

Przeznaczenie lokalu:gastronomiczne

 

Liczba pomieszczeń:-

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal gastronomiczny na kazimierzu blisko placu nowego O powierzchni 150 M2. Z dużym ogródkiem. Lokal jest w pełni wyposażony...

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł69 m² 20 000 zł/m²

Marek Cygal

Marek Cygal

 

Przeznaczenie lokalu:gastronomiczne

 

Liczba pomieszczeń:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż lokal usługowy 69m2 W okolicy ul cieszyńskiej, mazowieckiej, krowodrza Mamy przyjemność zaprezentować na wynajem parterowy lokal...

Szczegóły ogłoszenia

1 920 000 zł96 m² 20 000 zł/m²

Marek Cygal

Marek Cygal

 

Przeznaczenie lokalu:gastronomiczne

 

Liczba pomieszczeń:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż lokal usługowy 96m2 W okolicy ul cieszyńskiej, mazowieckiej, krowodrza Mamy przyjemność zaprezentować na wynajem parterowy lokal...

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł33 m² 93,94 zł/m²

Karolina Dutka

Karolina Dutka

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Zabłocie inwestycja zabłocie concept house Mieszkanie o powierzchni 33 m2 znajduje się na 4 piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł75,90 m² 42,16 zł/m²

Konstancja Biewald

Konstancja Biewald

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 3 pokojowe świetne mieszkanie W bieńczycach Z przyjemnością oferujemy komfortowe 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Fatimskiej. Mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

441 540 zł24,53 m² 18 000 zł/m²

Jolanta Piątek

Jolanta Piątek

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament przy ul. Wolska w Warszawie. Na sprzedaż apartament o powierzchni 24,53 m2 składający się z pokoju z aneksem...

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł44 m² 73,86 zł/m²

Izabela Rekiel

Izabela Rekiel

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Zabłocie inwestycja riverside dostępne od czerwca Mieszkanie o powierzchni 44 m2 znajduje się na 5 piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł39,91 m² 15 660,24 zł/m²

Konstancja Biewald

Konstancja Biewald

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

NA sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ul. Chełmońskiego, bronowice Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie przy ul....

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł41,88 m² 15 974,21 zł/m²

Konstancja Biewald

Konstancja Biewald

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przestronne dwupokojowe mieszkanie Z osobną kuchnią na drugim piętrze opis nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 41,88 m2 mieszczące się 2...

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł120 m² 54,17 zł/m²

Marek Cygal

Marek Cygal

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i jasne mieszkanie o powierzchni 120 m , usytuowane w klimatycznej, 3-piętrowej kamienicy w samym centrum...

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²500 m² 30 000 zł

Katarzyna Łacheta

Katarzyna Łacheta

 

Przeznaczenie lokalu:handlowo-usługowe

 

Liczba pomieszczeń:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia lokal handlowo - usługowy parę minut od rynku głównego O powierzchni 500 M2. Wnętrza charakteryzują się wysokimi sufitami, dużymi...

Szczegóły ogłoszenia

559 990 zł49,12 m² 11 400,45 zł/m²

Marek Cygal

Marek Cygal

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,12m2 m położone przy ul. Os. Teatralne 6 w sercu krakowskiej Nowej Huty - jednej...

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł52 m² 63,46 zł/m²

Marek Cygal

Marek Cygal

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu 2 pokojowy apartament W inwestycji nadwiślańska 11. Z przyjemnością oferujemy 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 52...

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

Izabela Rekiel

Izabela Rekiel

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia dwu pokojowe mieszkanie na osiedlu sportowym Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 47 m2 zlokalizowane jest na wysokim parterze....

Szczegóły ogłoszenia

4 855 000 zł229 m² 21 200,87 zł/m²

Marek Cygal

Marek Cygal

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1906

DO sprzedaży unikalny I wyjątkowy dwupoziomowy penthouse Z tarasem O powierzchni 229 M2 W samym sercu starego miasta składający się...

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²150 m² 15 000 zł

Katarzyna Łacheta

Katarzyna Łacheta

 

Przeznaczenie lokalu:gastronomiczne

 

Liczba pomieszczeń:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia lokal gastronomiczny na kazimierzu tuż przy placu nowym O powierzchni 150 M2. Dwupoziomowy lokal z pełnym przystosowaniem pod...

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł54 m² 68,52 zł/m²

Marek Cygal

Marek Cygal

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowy apartament w Wiślanych Tarasach. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament położony na piątym piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł54 m² 59,26 zł/m²

Katarzyna Łacheta

Katarzyna Łacheta

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie 54 M2 W garden residence składające się Z : - sypialni - salonu - kuchni - łazienki - pomieszczenia gospodarczego -...

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł63 m² 17 444,44 zł/m²

Marek Cygal

Marek Cygal

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie Osiedle Oficerskie w okolicy ul Rakowickiej. Przestronne mieszkanie o powierzchni 63m2 położone jest...

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł53,24 m² 22 445,53 zł/m²

Marek Cygal

Marek Cygal

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie Z widokiem na wisłę zabłocie, riverside Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 53,24 m2....

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł48 m² 64,58 zł/m²

Izabela Rekiel

Izabela Rekiel

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia zupełnie nowe 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Dobrego pasterza Przedstawiamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2. Mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł34 m² 70,59 zł/m²

Izabela Rekiel

Izabela Rekiel

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie W nowym budynku przy ulicy galicyjskiej, czyżyny wymagana umowa najmu okazjonalnego opis mieszkania Mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

Izabela Rekiel

Izabela Rekiel

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Dobrego pasterza Przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2. Mieszkanie składa się z:...

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

Izabela Rekiel

Izabela Rekiel

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Słomczyńskiego wymagana umowa najmu okazjonalnego! opis mieszkania: mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
    • 3
  • Następna
Zamknij